RCM Slovenia
Nov predsednik Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Nov predsednik Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Respirar con Maite Eslovenia
 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nov predsednik

Go down 
AvtorSporočilo
klarch;;
Admin



Število prispevkov : 456
Points : 684
Join date : 19/05/2009
Kraj : Con Maite.

Nov predsednik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nov predsednik   Nov predsednik EmptyTor Okt 06, 2009 4:59 am

Hej,čikos!

Sem klara,moji vzdevki so klarch,klarchus,klary...Vse te vzdevke,nickname ali le ime,lahko uporabljate,ko govorite o meni. Torej sem klara,in sem nov predsednik foruma RCM. Veselim se dela z vami,in upam,da ne bom imela preveč negativnega dela. Prejšnja predsednica Vanilla oz. Anja,ni imela časa in tudi ne grafičnih sposobnosti (koto na pravi sama),da bi forum preuredila v čisto novo obliko,in da bi forum znova zaživel,zato je prosila mene,kot izkušeno predsednico,naj se poskusim v vlogi predsednika in grafičarja. V artanju nisem nekaj posebnega,to lahko sklepate po grafiki,katera je že narejena (header in ostale slikice,napisi itd.).. Preimenovala sem tudi podforume,ter nekaj kategorij,ter ker sem nov predsednik,in drugače upravljam delo kot Anja,sem zbrisala vse teme iz obvestil,mnenj ter pomoči. V to temo bom pisala vse novosti,katere so povezane z novimi stvarmi,katere bom iznašla jaz. V posebno temo,pa bomo pisali tudi vse ostale novosti.
Nazaj na vrh Go down
https://rcm-eslovenia.slovenianforum.com
 
Nov predsednik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RCM Slovenia :: R e s p i r a r C o n M a i t e :: ;; Informativna cona-
Pojdi na: