RCM Slovenia
Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Respirar con Maite Eslovenia
 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
klarch;;
Admin



Število prispevkov : 456
Points : 684
Join date : 19/05/2009
Kraj : Con Maite.

Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo   Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo EmptyTor Okt 20, 2009 5:38 am

    ŽELIŠ POSTATI PREDSEDNIK TEGA FORUMA?

    Ker meni primanjkuje časa,forum pa mi je škoda zapreti rabim pozitivnega člana,kateri je forum vedno pripravljen preurediti in ga vspodbuditit. Ker sem jaz že na enem forumu predsednica,in po tme takem na temu ne morem biti,iščem nadomestnika,ki bo GLAVNI PREDSEDNIK,KOT SEM JAZ ZDAJ,IN BO PREVZEL FORUM TJ. ČISTO BO NJEGOV! KDO BO TA SREČNEŽ? RAVNO TI?



    Čisto preprosto je,le da moreš ustrezati spodnjim pogojem:


    ~ Na forumu moraš postati aktiven
    ~ Število oddanih komentarjev ni pomembno,le da boš v nadaljnem presegel mejo 100 oddanih komentarjev,kar pomeni brez spammanja,kvalitetni posti in poln,živahen forum
    ~ Forum moraš redno obiskati
    ~ Predsednik tega foruma si lahko le pod pogojem,da po drugih forumih nisi v teamu kar pomeni,da boš predsednik oz. administrator samo na tem forumu!
    ~ Forum nikakor ne sme zamreti,to pomeni,da skušaš forum oživet. Če ti seveda ne gre,in člani ne sodelujejo,moraš sam sodelovati,če ti še ne bo uspelo,pa lahko žal obupaš
    ~ Star moraš biti najmanj 10 let
Nazaj na vrh Go down
https://rcm-eslovenia.slovenianforum.com
ash**
Grafik
ash**


Število prispevkov : 19
Points : 21
Join date : 21/05/2009

Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo   Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo EmptyPet Okt 30, 2009 12:50 pm

a to še vedno velja?????
mislim če je tolkoo težav okol tega kdo bo predsednik,pa ZAPRITE že enkrat tale forum...tko noben ne hodi več gor...še adminke ni,pa bo kr delvou,al kaj??'
Nazaj na vrh Go down
klarch;;
Admin



Število prispevkov : 456
Points : 684
Join date : 19/05/2009
Kraj : Con Maite.

Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo   Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo EmptySob Okt 31, 2009 5:12 am

ash** je napisal/a:
a to še vedno velja?????
mislim če je tolkoo težav okol tega kdo bo predsednik,pa ZAPRITE že enkrat tale forum...tko noben ne hodi več gor...še adminke ni,pa bo kr delvou,al kaj??'


Ja lej.

Mi nočmo tega foruma završt ker je INERNACIONALNI in ma glavni sedež v sloveniji. Zato ga skušamo obdržat in mogoče se bo kdo javu. Tko da prosim ne spamat v to temo,če nočeš bit predsednik. Poleg tega pa ne veš kaj se mi v ozadju menimo kajti že imam eno prostovoljko samo zmenit se še morva mezik
Nazaj na vrh Go down
https://rcm-eslovenia.slovenianforum.com
Sponsored content





Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo   Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Forum se zapera,mi pa v zadnjih trenutkih iščemo podporo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RCM Slovenia :: R e s p i r a r C o n M a i t e :: ;; Informativna cona-
Pojdi na: