RCM Slovenia
Christian potrdil ločitev od BJ-ja Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Christian potrdil ločitev od BJ-ja Dobrodosli

Dobrodošli na forumu Respirar con Maite. Če se registreraš boš Maite Perroni v skrinjici poslal eno upanje več,da uspe v svoji solistični karijeri. Pomagaj da nas Maite opazi.
RCM Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Respirar con Maite Eslovenia
 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Christian potrdil ločitev od BJ-ja

Go down 
AvtorSporočilo
^Ewwy
Esta soledad
^Ewwy


Število prispevkov : 239
Points : 305
Join date : 22/05/2009
Age : 28
Kraj : Maribor

Christian potrdil ločitev od BJ-ja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Christian potrdil ločitev od BJ-ja   Christian potrdil ločitev od BJ-ja EmptySob Jun 06, 2009 9:21 am

Christian se je oglasil na svoji uradni My Space strani, kjer je pustil naslednje sporočilo fanom, v katerem je povedal, da sta se z BJ-jem res razšla.

"Fantje in dekleta, kako ste? Seveda vas nisem pozabil, ravno nasprotno, zelo pogrešam vaše objeme in besede. Kar pa vam želim povedati v tem sporočilu še preden potrdim medijem je to, da sva se z BJ-jem odločila, da greva vsak svojo pot. Jaz se bom skoncentiral na svojo kariero in on na svojo. Končala sva dobro, mislim, da se imava oba zelo rada, ampak je šlo za zrelo odločitev, ki boli, vendar je to včasih del odraščanja. Jaz sem se zatekel v svoj album in k svoji družini in seveda k vam. Zelo vas imam rad in kmalu vam bom prinesel novice o albumu.

Rad vas ima vaš Christian."

Christian potrdil ločitev od BJ-ja 60213823
Nazaj na vrh Go down
http://eliteway-school.forumotion.net/forum.htm
 
Christian potrdil ločitev od BJ-ja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RCM Slovenia :: RBD :: ;; Ostali člani tudi živijo-
Pojdi na: